Kunstenaars 2022

Bijna 100 kunstenaars nemen op zaterdag 10 september (12.00-18.00 uur) deel aan Kunstmarkt De Bilt 2022.

NB: kunstenaars krijgen uiterlijk 28 augustus een e-mail met de laatste informatie en hun kraamnummer.

Kraam

Kunstenaar Kunstvorm Website
1 Amos Corinaldi Pentekeningen www.amoscorinaldi.com
2 Fox’s Purest Beelden www.foxspurest.nl
4 Denise van Dillen Schilderijen https://www.denisevandillen.eu
5 Daan Spijkerboer Schilderijen http://facebook.com/daanspijkerboer
6 AMA Art Edelsmeden http://www.ama-art.nl
7 Illu-ster Tekeningen https://www.illu-ster.nl
8 Mireille Kunst Schilderijen http://mireillevankempen.nl
9 Jessie Hoefnagel Tekeningen www.jessiehoefnagel.nl
10 Sjaak den Breeje Fotografie Fotografie https://www.sjaakdenbreeje.nl
11 Ypie-Art Schilderijen www.ypie-art.nl
12 Rina van Kilsdonk Schilderijen http://rinavankilsdonk.nl
13 2 Blauwe Matrozen Schilderijen www.2blauwematrozen.nl
14 Blom Ecoprint – anders – https://blom-ecoprint.nl
15 Nettie Rumping Keramiek http://nettierumping.nl
16 Marijke Prins Schilderijen Schilderijen http://marijkeprins.nl
17 Leny Dillon Abstracte schilderijen Schilderijen www.lenydillon.nl
18 Lena Libera Beelden http://lenalibera.com/
19 Anke Dillissen Beelden facebook.com/ankedillissen
20 Atelier Roor Schilderijen atelierroor.nl
21 Mister Pi kunstschilder Schilderijen http://www.maxart.eu
22 Mineral Art – anders – www.mineralart.nl
23 Tobias van Helden | Edelsmid Edelsmeden www.tobiasvanhelden.nl
24 Camphuijsen Art Schilderijen www.camphuijsen-art.nl
25 Paxart Beelden www.paxart.nl
26 Tet Lagemaat Fotografie Fotografie www.tetlagemaat.nl
27 Jeroen van Nijnatten keramist Keramiek www.jeroenvannijnatten.nl
28 Keramiek van Pien Keramiek http://www.keramiekvanpien.nl
29 Kunstenares Eemnes Schilderijen instagram.com/kunstenares_eemnes
30 galerieglashard Glaskunst www.galerieglashard.nl
31 Clementclays handgemaakte keramiek Keramiek https://www.mastersandcrafters.com/nl/nl/shop/Clementclays_keramiek
32 Woedd Lampen www.woedd.nl
33 Theosschilderijen Schilderijen www.theosschilderijen.nl
34 Anneke Bijleveld-Ander Glas Glaskunst annekebijleveld-anderglas.jouwweb.nl
35 Wilma van den Hoek edelsmid Edelsmeden https://www.wilmavandenhoek.nl/
36 Naomi Nijbroek Tekeningen https://www.naominijbroek.nl
37 Betsie Rumen Sculpturen Sculpturen www.power4art.nl
38 Atelier Birgitta Papierobjecten http://www.atelier-birgitta.webs.com
39 Art by JOON Schilderijen www.artbyjoon.nl
40 MarPhotoArt Fotografie https://www.marionbuijink.nl/
41 Art by Eveliene Schilderijen artbyeveliene.com
42 Willy van Keulen-Art Schilderijen http://facebook.com/ Willy van Keulen-Art
43 Z en W fotografie Fotografie www.zenwfotografie.nl
44 Jan Cor van Manen Fotografie / jcfoto.nl Fotografie https://jcfoto.nl/inschrijvingen/
45 Eijlander Art Schilderijen www.robyneijlander.nl
46 Galerie Art-is-Tic uit Zeist Beelden http://art-is-tic.nl
48 Susanne Silbeek, beeldend kunstenaar Beelden www.susannesilbeek.nl
49 DestrekenvanPaul Schilderijen http://destrekenvanpaul.nl
50 Biediebiedie Papierobjecten www.biediebiedie.nl
51 Willy Schut – anders – www.willyschut.exto.nl
52 Atelier Maerlant Handbeschilderde kleding www.mtvanderriet.nl
53 tonnywater – spelen met water en verf Schilderijen /www.tonnywater.nl/
54 Pottenbakkerij Paul Werner Keramiek www.pwkeramiek.nl
55 Baaike Brand Beelden Keramiek www.brand-beelden.nl
56 màskeramiek Keramiek http://instagram.com/@maschalammes
57 Lenie Boswijk Schilderijen Schilderijen www.lenieboswijk.com
58 Leo Stravers – anders – www.costra.nl
59 CCJ ART Schilderijen www.ccjart.nl
60 Jan Wijers Keramisch Vormgever Keramiek www.janwijers.nl
61 Miranda Meurs  –  Atelier de Cirkel Schilderijen www.atelierdecirkel.com
62 Fotovandenatuur Fotografie www.fotovandenatuur.nl
63 De Toverboom.nl Tekeningen www.detoverboom.nl
64 Epictalesart – anders – epictalesart.com
65 portret en landschap/Herbert Schilderijen https://www.deviantart.com/search?q=herbertrooijen
66 Schapenzacht Viltwerk www.schapenzacht.com
67 the Wall-painting fox – muurschilderingen door Sjoerd Groneschild Schilderijen www.thewallpaintingfox.com
68 Annet Abstract Art Schilderijen www.annetabstractart.nl
69 Shadreck Huni Beelden www.zimba-arts.com
70 baumann en baumann glasfusen Glaskunst www.baumann-baumann.nl
71 Tineke Holm Schilderijen www.lifeportret.nl
72 Creatief Houtdraaiwerk Houtdraaiwerk www.facebook.com/creatiefhoutdraaiwerk
73 Atelier Marni – anders – www.ateliermarni.nl
74 Ada Breedveld Schilderijen www.adabreedveld.nl
75 naturebyelly Edelsmeden www.naturebyelly.nl
76 Glas in lood Atelier Kees – Odijk Glaskunst http://atelierkees.nl
77 Keramiek Juliette Keramiek http://keramiekjuliette.com
78 Kitty Meijering Schilderijen www.kittymeijering.nl
79 Jane van der Wouden Schilderijen https://www.facebook.com/pictures.by.jane/
80 Dirk Riemersma Tekeningen www.dirkriemersma.com
81 Jorie van der Loo Schilderijen jorievanderloogalerie.nl
82 Marianne de Boer schilderijen Schilderijen https://mariannedeboer.nl/
83 Ada Heidbuurt Sieraden http://adaheidbuurt.weebly.com
84 Mooon Moms Tekeningen http://instagram.com/mooon.moms
85 Floor Pouw-Huigen Vilt Viltwerk http://www.art-florentine.nl
86 Fred Wieser Schilderijen www.fredwieser.com
87 Sharon van der Veen Schilderijen http://shazaquarelle.nl
88 Kleimuis Keramiek Keramiek Kleimuiskeramiek.nl
89 KeraMika Keramiek www.kera-mika.nl
90 Anita Spooren Fotografie Fotografie https://www.anitaspooren.nl/urbex/
91 Tassenatelier Van alkine Leerbewerking www.vanalkine.nl
92 Ozvalley Schilderijen linktr.ee/Ozvalley
93 Lisette van der Maten – anders – www.lisettevandermaten.nl
94 Wietske Otter Fotografie www.wietskeotter.nl
95 Ellen Art Ist – anders – www.ellenartist.nl
96 Harry Hadders Graphic Design Grafieken harryhadders.com
97 Joke van Olm-Koenen, fijnschilderen Schilderijen www.jokekoenen.nl

Op 9 & 10 september 2022, Van Boetzelaerpark, De Bilt

Programma