Kunstenaars 2019

Ruim 100 kunstenaars nemen op zaterdag 14 september (12.00-18.00 uur) deel aan Kunstmarkt De Bilt 2019. Onderstaand een overzicht van de aanwezige kunstenaars . Op de plattegrond is te zien waar de kunstkramen in het park staan.

Download de programmafolder 2019

1 Tobias van Helden Edelsmid Edelsmeden tobiasvanhelden.nl
2 Erna van Pelt Keramiek Keramiek ernavanpelt.nl
4 Herman Stel Schilderijen hermanstel.nl
5 Jorien Stel Paper-Art Schilderijen jorienstel.nl
6 Mark Pistoor Recycle-kunst arkpistoor.com
7 Goud Zilver en Meer Sieraden rick-goud-zilver-en-meer.jimdosite.com
8 Krista’s tassen Leerbewerking webshop.kristas.nl
9 Creatiefglas Glaskunst creatiefglas.nl
10 Marijke Prins Schilderijen Schilderijen marijkeprins.nl
11 JulieJolie * – anders – juliejolie.nl
12 Silver Seven Edelsmeden silverseven.nl
13 Lin’s Creative Designs Tekeningen linscreativedesigns.nl
14 Ada Breedveld Galerie Schilderijen adabreedveld.nl
15 Joop van de Biesebos schilderijen Schilderijen joopbiesebos.nl
16 pottenbakkerij Paul Werner Keramiek pwkeramiek.nl
17 Beeldenbries Tekeningen beeldenbries.nl
18 Brenda van den Bos schilderijen geen
19 Biediebiedie Papier-maché biediebiedie.nl
20 Jeannette JHH Schilderijen jeannettehilbert.jouwweb.nl
21 Jos Gielen Metaalkunst josgielen.com
22 Gert van de pol tekeningen Tekeningen gertvandepoltekeningen.nl
23 Zimstone Shona Sculptures Beelden facebook.com/zimstone.shona.art
24 Eyecatcher Beelden gerdaglerum.wordpress.com
25 Anneke Schollaardt Sieraden Edelsmeden anneke.schollaardt.nl
26 Doesjka Kuhlemeier Beelden pardoesj-beelden1.webnode.nl
27 Goudsmid en Co. Edelsmeden goudsmidenco.com
28 Keramiek van Pien Keramiek keramiekvanpien.nl
29 Galerie Art-is-Tic Zeist Beelden art-is-tic.nl
30 Atelier Marni – anders – ateliermarni.nl
31 A+J Sieraden Edelsmeden facebook.com/AJSieraden
32 Ben Kleyn Art Fotografie benkleyn-art.nl
33 Susanne Silbeek Beelden susannesilbeek.nl
34 Ringenzo Edelsmeden ringenzo.jalbum.net/loes
35 Mart van Golde – anders – martwenskaarten.nl
36 Carla Dekker Schilderijen carladekker.nl
37 Debby Brilleslijper Multimedia facebook.com/collagesarecool
38 Keramiek Juliette Keramiek keramiekjuliette.com
39 Davinart Schilderijen davinart.nl
40 Shadreck Huni Beelden zimba-arts.com/shop/metal-birds/baby-goose
41 Rina van Kilsdonk Schilderijen rinavankilsdonk.nl
42 Van Onna Bronzen Beelden Beelden jossylvanonna.nl
43 Antoon Hoefnagels Glaskunst wwwdeglasbakker.nl
44 Jan Cor van Manen Fotografie jcfoto.nl/agenda-2
45 Z en W fotografie Fotografie zenwfotografie.nl
46 Oloide.nl – anders – oloide.nl
48 Artrolinka -Rolinka van Zuiden Viltwerk rolinka.nl
49 Nojram Recycle-kunst nojram.nl
50 Jolien van Es, raku keramiste Keramiek jolienvanes.nl
51 Redmer Hoekstra Tekeningen redmerhoekstra.nl
52 Vogelsvanvos – anders – vogelsvanvos.nl
53 Mieke Lankveld Schilderijen miekelankveld.nl
54 Puur en Stoer Beelden puurenstoer.com
55 Willeke Vilt en Textiel Viltwerk willekeviltentextiel.nl
56 Liska Koekoek Schilderijen instagram.com/sketchdoodleartstuff
57 Kunst en Sieraden | Henk Kroese Edelsmeden henkkroese.nl
58 Tonny de Waaij Spelen met water en kleur Schilderijen tonnywater.nl
59 Schilders Atelier H.v.Tuil Schilderijen schilderijen.schildersbedrijfvantuil.nl
60 Sanha Kang Schilderijen ozvalley.nl
61 Bob en Mieke van der Putten Beelden bobsgallery.net
63 Stichting MakeItTogether – anders – makeittogether.nl
64 Intermezzo Japan Fotografie intermezzo-japan.nl
65 Atelier Annastraat Schilderijen atelierannastraat.nl
66 Anna Belleforte Multimedia annabelleforte.com
67 Florentine Pouw-Huigen Keramiek art-florentine.nl
68 Annelies Textile Art – anders – anneliestextielwerk.nl
69 Anneke Nijman Schilderijen Schilderijen anneke-nijman.nl
70 Elsie le Coq viltontwerp Viltwerk elsielecoq.nl
71 Anne von Drehle schilderijen Schilderijen annevondrehle.nl
72 Atelier Karin Wichers Edelsmeden karinwichers.nl
73 Janneke Tol Keramiek Keramiek janneketol.nl
74 Anneke Gezel Schilderijen uitjebrein.nl
75 Digitaal Atelier Keiko – anders – digitaalatelierkeiko.nl
76 Glas in lood Atelier Kees Glaskunst atelierkees.nl
77 Jossebags Leerbewerking jossebags.com
78 Willy Schut – anders – willyschut.exto.nl
79 Rixt Heerschop Schilderijen rixtheerschop.com
80 BeverArt Sculpturen petervanbeveren.eto.nl
82 Anuka – anders – anuka.nl
83 Biesheuvel Schilderkunst Schilderijen myrthebiesheuvel.com
84 Studio van Leeuwen Leerbewerking studiovanleeuwen.nl
85 Herman Dasselaar schilderijen Schilderijen hermandasselaar.nl
86 Saskia Yda Grafieken saskiaheijmans.nl
87 Atelier Van Alkine Leerbewerking vanalkine.nl
88 Jewels to Have Sieraden facebook.com/Jewelstohave
89 Epictalesart Beelden instagram.com/epictalesart
90 Ellen Art Ist Multimedia ellenartist.nl
91 Rob Bonnemaijers Schilderijen bonnemaijers.com
92 Het RecycleLAB Bilthoven Hoeden hetrecyclelab.nl
93 TOEPAS creaties Recycle-kunst toepascreaties.nl
94 MMaakt: RE CYCLE sieraden Sieraden mmaakt.nl
95 Ilse Werdler Illustraties hart-art.nl
96 Marian Dessing Ontwerpburo Recycle-kunst mariandessingshop.nl
97 Biltsheerlijk – anders – biltsheerlijk.nl
98 Repair Cafe Bilthoven – anders – repaircafebilthoven.wordpress.com
99 Joe Bowe Schilderijen joebowe.com
100 Alice Carolyn Illustrations – anders – alicecarolyn.com
101 Het Kinderatelier – anders – creatiefcentrumceres.nl
102 Godefroy – anders – godefroyboeken.nl

Op 13 & 14 september 2019, Van Boetzelaerpark, De Bilt

Programma